Vracíme provize

FAQ

Nevím, jak mám vyplnit kalkulačku z první strany webu.
1) Jakou mám zadat výši pojistného?
Zadejte buď takovou částku, kterou jste ochotni za pojistku platit, nebo takovou částku, jakou jste platili na své minulé pojistce. Nebo zadejte jen hrubý odhad pro orientační zjištění výše Vaší odměny. Přesnou částku pojistného i Vaší odměny Vám sdělí obchodník ještě před uzavřením pojistné smlouvy.
2) Co se stane, když kliknu na tlačítko „Chci se dozvědět více“?
Objeví se formulář pro vyplnění Vašich kontaktních údajů. Na Vámi uvedený telefon Vám zavolá náš obchodník a domluví si s Vámi schůzku na Vámi zvoleném místě.
Nevím, co se bude dít, až zadám do systému své kontaktní údaje
3) Proč musím do systému zadávat svůj telefon a e-mail?
Na Vámi zadaný telefon se Vám ozve náš obchodník a domluví si s Vámi schůzku. Pokud by stalo, že by Vás nemohl zastihnout na telefonu, bude Vás kontaktovat prostřednictvím Vámi zadaného e-mailu.
4) Jak bude nakládáno s mými údaji?
S Vašimi údaji bude nakládáno podle zákona o osobních údajích. Nebudou poskytovány žádným dalším osobám, kromě obchodníka, který Vás bude kontaktovat za účelem sjednání schůzky.
5) Za jak dlouho se mi někdo ozve a co se bude dít dál?
Náš obchodník se Vám ozve během následujících 48 hodin. Po telefonu (nebo e-mailem)si s Vámi domluví schůzku za účelem projednání Vašeho záměru uzavřít pojistnou smlouvu a dostat za ní zpět svou odměnu. Pokud máte jasnou představu o tom, jakou smlouvu chcete uzavřít, je možné smlouvu podepsat už na první schůzce. V opačném případě si na první schůzce projdete s obchodníkem své potřeby a sepíšete všechny údaje potřebné pro nachystání pojistné smlouvy. Před samotným podpisem pojistné smlouvy s Vámi obchodník sepíše také Smlouvu o zajištění služby v oblasti pojistných produktů. Na jejím základě Vám pak vyplatíme Vaši odměnu.
Potřebuju vysvětlení, proč vracíte provize.
6) Proč vracíme provize?
Protože nám způsob, jakým funguje služba vracímeprovize.cz, šetří náklady.
7) Jak je to možné?
Za uzavření pojistky plyne provize obchodníkovi, který ji uzavřel. Je to jeho odměna za práci, kterou musel vykonat, abyste Vy mohli mít svoji pojistku. Se službou vracimeprovize.cz však klient přebírá část obchodníkovy práce a dostane za to část obchodníkovy provize jako svou odměnu.
8) Jakou část obchodníkovy práce přebírá klient?
Jedná se zejména o to, že klient sám přijde za obchodníkem. Obchodník tak nemusí klienta zdlouhavě hledat a přesvědčovat ke schůzce (ani se v těchto dovednostech nákladně školit). To ušetří obchodníkovi spoustu času a tím i nákladů.
Potřebuji poradit s výběrem pojistky.
9) Kde mohu na internetu najít informace o pojistkách?
Služba vracimeprovize.cz nabízí sjednání pojistné smlouvy od 12 pojišťoven. Veškeré informace o produktech jednotlivých pojišťoven najdete na jejich internetových stránkách.
10) Jak si mám vybrat produkt, který pro mě bude nejlepší?
Nejprve si musíte stanovit, co pro Vás vlastně znamená nejlepší? Bude pro Vás nejlepší pojistka, která pokryje všechna Vaše rizika a bude zároveň nejlevnější? Nebo pro Vás bude nejlepší pojistka, která kryje Vaše rizika a bude od instituce, s níž máte zkušenosti a v níž máte spoustu let důvěru?
11) Mohu si nechat poradit, který produkt pro mě bude nejlepší?
Ano, naši obchodníci mají odborné znalosti, zkušenosti i nástroje pro analýzu všech dostupných produktů. Díky tomu pro Vás mohou vybrat nejvhodnější produkt. O svou odměnu nepřijdete.
Nevím, kdy a jakým způsobem, dostanu zpět svou odměnu
12) Jakou mám záruku, že dostanu svou odměnu?
Před podepsáním pojistné smlouvy sepíše obchodník s klientem Smlouvu o zajištění služby v oblasti pojistných produktů. Na jejím základě dojde k výplatě odměny klientovi.